Coin Yorumcu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoin Yorumları
  4. »
  5. XRP Son Dakika Gelişmesi

XRP Son Dakika Gelişmesi

XRP Son Dakika

XRP Son Dakika Gelişmesi, Ripple ile Keşif Aşamasını Sonlandırmaya Karar Verirken:

XRP son dakika gelişimesi, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Ripple ile açtığı davayı takip eden ve analiz eden popüler bir avukat, üst düzey düzenleyicinin davasında beklenmedik bir karar verdiğini söylüyor.

SEC, ödeme altyapı firmasının, XRP’yi kayıt dışı bir menkul kıymet olarak sattığı iddiasıyla 2020 tarihinin sonlarına doğru Ripple’a dava açmıştı.

XRP son dakika gelişimesini yakından takip eden, Avukat Jeremy Hogan , SEC’in keşif sürecini sona erdirme kararına daha fazla şaşıramayacağını söylüyor ; bu, her iki tarafın da başka türlü bilinmeyen veya hazır olmayan bilgi alışverişinde bulunduğu bir davadaki nokta.

“Neredeyse asla başka bir konu beni bundan daha fazla şaşırtmazdı.

Ve evet, bu çok iyi bir şey. Geriye kalan tek gecikme alanı, Hinman e-postalarına ilişkin itiraz ve genel olarak yalnızca zamanlamadır.

SEC araştırılması tamamlandı ve bu geleceğe doğru atılmış çok büyük bir adım.” 

Hinman, Hogan’ın atıfta bulunduğu, Ripple’ın davanın başlangıç ​​aşamalarında yer alması sırasında bir çıkar çatışması olduğunu iddia ettiği eski SEC Direktörü William Hinman ile ilgili belgeleri içerdiğini e-postayla gönderiyor.

Hinman ayrıca 2018’de Ethereum’un (ETH) menkul kıymet olmadığını belirttiği bir konuşma yaptı.

Aynı zamanda, SEC, Hakim Sarah Netburn’ün düzenleyicinin Hinmnan’ın konuşmasını bir bulgu olarak reddetme talebini geçersiz kılma kararına karşı itirazını sunmak için jüri üyeleri tarafından daha fazla zaman istedi .

Hogan , hareketin SEC’in ne pahasına olursa olsun erteleme stratejisini ortaya çıkardığını söyledi.

“SEC artık ‘Hurt Locker’da %100’dür ve tek rahatlama geciktirmek, geciktirmek, geciktirmektir.

Kesinlikle deniyor, kesinlikle utanmadan.”

XRP son dakika gelişimesini gündeme taşıyan isim bunlara ek olarak Hogan, SEC’in Hinman’ın konuşmasıyla ilgili ayarını değiştirerek duruşunu zayıflattığını söylüyor.

Düzenleyici önce ki zamanlarda Himan’ın konuşmasının onun kişisel görüşü olduğunu belirtmişti. Şimdi Hogan , SEC’in konumunu, değiştirdiğini söylüyor, ve bu hep böyle kalacak diyor.

“SEC, Konuşmasının kendisine ait kişisel görüşü mü yoksa belki de tüm bölümün rehberliği olup olmadığını bile doğru dürüst anlayamıyorsa ve çok fazla önyargı ile yasal bir savunmada bile doğru dürüst yapamıyorsa, Ripple nasıl bir şeydi? bilmesi gerekiyor mu? Bu gerçekten XRP son dakika gelişimesi” 

İlgili Yazılar