Coin Yorumcu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kripto Para Oyunları
  4. »
  5. Sandbox Kripto Para Oyunu Yükselişte

Sandbox Kripto Para Oyunu Yükselişte

Kripto Para Oyunu

Kripto para oyunu herkesin ilgisini çekmeye devam ediyor

Oyuncuların, sahiplerini mevcut fiyatlarla yaklaşık 3.000 $ değerinde 1.000 SAND’a kadar ödüllendirecek bir Alpha Pass NFT alma şansı elde etmek için tamamlayabilecekleri 200 görev var.

Fungible token (NFT) yatırım devi Animoca Brands’in sahip olduğu Sandbox metaverse oyunu, oyna-kazan sezonu ikinci alfa lansmanında 2 milyon kayıtlı kullanıcıyı aştı.

NFT’ler ve SAND cpini tarafından desteklenen kripto para oyunu, neredeyse dört yıldır üzerinde çalışıyor ve oyunun son güncel sürümü, Kasım 2021’in sonlarında uzun zamandır beklenen ilk alfa tanıtımından sadece birkaç ay sonra geldi.

İkinci sezon resmi olarak Perşembe günü yayınlandı ve herhangi bir kullanıcı, popüler rapçi ve yeni keşfedilen NFT savunucusu Snoop Dogg ile ortaklaşa “Snoopverse”in bir ön gösterimi de dahil olmak üzere 35 farklı sanal deneyimi özgürce keşfedebilir.

Oyuncuların, sahiplerini mevcut fiyatlarla yaklaşık 3.000 $ değerinde 1.000 SAND’a kadar ödüllendirecek bir Alpha Pass NFT alma şansı elde etmek için tamamlayabilecekleri 200 görev var.

 

Kripto para oyunu Sandbox, projeyi ileriye doğru aşamalı aşamalar halinde sunmayı hedefliyor ve platformun 2022 yol haritasına göre, önümüzdeki çeyrekte SAND, sanal arazi ve avatar sahiplerine oy verme yetkisi verecek merkezi olmayan bir özerk organizasyonun lansmanı yapılacak.

The Sandbox’ın alfa sürümünde zaten güçlü bir kullanıcı tabanına sahip olmasının ardındaki kilit faktör , Warner Music, The Walking Dead , Snoop Dogg ve Deadmau5 gibi ana akım isimlerle uzun ortaklıklar listesi olabilir.

Kripto para oyunu olan SAND’ın fiyatı son 24 saatte %5 düşerek 3.05$’dan işlem görmesiyle birlikte, ikinci alfa sezonunun lansmanının henüz fiyat hareketini etkilemediği görülüyor. Son 30 günde %24’ten fazla ve üç ay önceki tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %64 düştü.

NFT’ler açısından, The Sandbox’ın sanal arsalarının taban fiyatı da geçen hafta %8 düşerek 2.97 Ether’e ( ETH ) oturdu ve bu yazı yazılırken yaklaşık 8.100 dolar değerinde.

2 Mart’ta The Sandbox , oyun için K-pop gibi Kore kültürünün özelliklerini içeren tokenize edilmiş varlıklar geliştirmek için Cube Entertainment ile bir ortaklık yaptığını da duyurdu .The Sandbox’ın kurucu ortağı ve COO’su Sebastien Borget duyurunun bir parçası olarak dedi.

 

 

Kripto para oyunundan daha çok kazandıracağını düşündüğümüz altcoinlere göz atmak istiyorsanız altcoin haberlerimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Yazılar