Coin Yorumcu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoin Haberleri
  4. »
  5. Robinhood Shiba Coin Eklemeden Neden Bekliyor

Robinhood Shiba Coin Eklemeden Neden Bekliyor

Shiba Coin

Robinhood Shiba Coin Eklemeden Önce Neden Bekliyor ?

Robinhood , özellikle kripto para birimlerine yatırım yapan kişiler arasında popüler bir ticaret,al sat platformudur, Binance gibi düşünebilirsiniz. Bu nedenle, yüz binlerce kişinin aracı kurumdan portföyüne daha fazla Shiba coin eklemesini isteyen bir dilekçe imzaladığını duymak muhtemelen sürpriz olmayacaktır. Özellikle dilekçe , Robinhood üzerinde bir ticaret seçeneği olarak Shiba Inu’nun (SHIB) eklenmesini talep etti.

Daha fazla dijital para birimi sunmaya yönelik bu çağrılara rağmen Robinhood, şu anda ürün grubuna Shiba Inu veya diğer sanal paraları eklemeyeceğini açıkça belirtti. Mevcut listesi Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC) ve diğerlerini içerir.

İşte bu yüzden yatırımcılar, yakın zamanda bu aracı kurumdan daha fazla sanal para birimi görmeyi beklememeli .

Düzenleme kilit rol oynuyor

Robinhood’un finans direktörü Jason Warnick geçtiğimiz günlerde The Wall Street Journal’ın Ocak ayındaki sanal CFO Network Summit’inde yaptığı konuşmada şirketin Shiba Coin eklemekteki isteksizliğini açıkladı. Warnick, “Yüksek düzeyde düzenlenmiş bir sektörde yüksek düzeyde düzenlenmiş bir şirketiz ve düzenleyicilerden biraz daha netlik almamızın önemli olduğunu düşünüyoruz.” Dedi. Hükümet düzenlemelerine uymanın Robinhood’un en büyük önceliklerinden biri olduğunu açıklamaya devam etti.

Son zamanlarda, milletvekillerinin kripto para birimini yıkmak için bazı çabaları oldu . Dolayısıyla, Robinhood liderlerinin kripto ticaret platformlarında nelere izin verileceği ve sanal para ticaretini mümkün kılmak için aracı kurumların gelecekte karşılaşabilecekleri yeni yükler konusunda netleşmek istemeleri şaşırtıcı değil. Bir aracı kurumun isteyeceği son şey, kullanıcıların yalnızca tekliflerini geri çekmeleri veya yasalar değişirse büyük düzenleyici değişikliklerde takılıp kalmaları için daha fazla madeni para ticareti yapmalarına izin vermeye başlamaktır.

Robinhood’un baş hukuk görevlisi Dan Gallagher, daha önce ek kripto para birimi düzenlemelerine karşı konuşmuştu. Dodd-Frank reformlarını ve yarattıkları karmaşıklığı, milletvekillerinin daha fazlasını yapmamalarının bir nedeni olarak gösterdi. Gallagher, kripto para birimlerine yeni düzenlemeler getirme fikrini uzun zamandır duyduğu “en aptalca fikirlerden biri” olarak adlandıracak kadar ileri gitti.

Bununla birlikte, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu kripto paralar ile ilgili ek düzenleyici eylemlerin bir öncelik olduğunu belirtirken, yakında izlenecek daha fazla kural olma olasılığı yüksektir. Bu da Gallagher’ın bu kuralların gerekli olmadığı görüşüne rağmen Robinhood’un uyması gerektiği anlamına geliyor.

Bazı platformlar Shiba Coin ve diğer Coinleri sunar

Robinhood, kripto para birimi serisine eklemek için istekli olmasa da, Shiba Coin erişim sağlayan ve kripto para tekliflerini düzenli olarak güncelleyen birçok aracı kurum var.

Satın almak için daha geniş bir Dijital para birimi,Kripto para birimi yelpazesi arıyorsanız ve Robinhood’un tekliflerini çok sınırlı buluyorsanız, bazı alternatifleri keşfetmek için en iyi kripto para birimi uygulamalarına ve borsalarına göz atın.

 

İlgili Yazılar