Coin Yorumcu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Finans Haberleri
  4. »
  5. Risksiz Kripto Para Yatırımı İçin 3 Yöntem

Risksiz Kripto Para Yatırımı İçin 3 Yöntem

Risksiz Kripto Para

Risksiz Kripto Para Yatırımı Yapabilmek Mümkün mü ?

Kripto para birimiyle ilgilenen yatırımcılar , muhtemelen son birkaç ayda Bitcoin ve diğer kripto paraların aldığı büyük düşüşten haberdardır. Her şey algoritmik stabilcoin Terra çöktüğünde başladı ve tüm kripto para pazarını etkileyen dik bir satışa yol açtı. Bu durum kripto para severleri ve yatırımcıları, Risksiz kripto para yatırımı olan bazı yöntemleri araştırmaya yöneltti.

 

Oynaklığı,düşüşü göz önüne alındığında, kripto para birimi zayıflığın sebebi değildir. CNBC’nin bildirdiğine göre, sadece fiyatta yüksek dalgalanmalar yaratma eğiliminde değil, aynı zamanda pahalı, geleneksel aracılık hesaplarıyla satın alınamıyor ve finansal kurumlardan destek almıyor.Dolayısı ile risksiz kripto para yatırımları bu şekilde kripto para severlere bir fırsat niteliğinde oluyor.

Peki, yatırımcıların aslında coinleri satın almadan bir kripto para birimi almalarının en iyi yolu nedir? Bir alternatif, kripto para ile ilgili hizmetlere sahip olan veya coinleri elinde tutan şirketlere yatırım yapmaktır.

Doğrudan risksiz kripto para birimine maruz kalmak istiyorsanız, işte bazı seçenekler:

  • Kripto teknolojisine sahip şirketlere yatırım yapın : Bunlar, kullanıcıların platformlarında kripto para birimi ticareti yapmasına izin veren Square ve PayPal’ı içerir. Amazon, Google, Microsoft, IBM ve SAP gibi Büyük Teknoloji şirketleri bile işletmelerinin farklı bölümlerinde blockchain kullanıyor.

 

  • Kripto para fonlarını arayın : Bazı fonlarda Bitcoin ve diğer kripto para birimleri bulunur. Örneğin, Grayscale ve Osprey Bitcoin tröstleri kurdu, CFP ve New York’taki Bone Fide Wealth başkanı Doug Boneparth CNBC’ye söyledi. Ve kripto para birimlerine ve blok zincir teknolojisine maruz kalan fonlar arasında Ark Yeni Nesil İnternet borsa yatırım fonu yer alıyor. Sadece fonların bir ücret talep edebileceğini unutmayın.

 

  • Tesla hissesi satın alın . Geçen yıl, elektrikli araç üreticisi 1,5 milyar dolar değerinde Bitcoin satın aldı ve yakında bunu ödeme olarak kabul edeceğini söyledi, ancak Tesla daha sonra CEO Elon Musk’ın kriptoya bağlı çevresel endişeleri dile getirmesinin ardından ikinci seçeneği askıya aldı.

 

 

 

 

Yatırım Tavsiyesi Kesinlikle Değildir. Yatırım, araştırıp öğrenilerek yapılır.

İlgili Yazılar