Coin Yorumcu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Eğitim
  4. »
  5. Kripto Para İşletmenizi Büyütebilir Mi ?

Kripto Para İşletmenizi Büyütebilir Mi ?

Kripto para

Kripto Para ile İşletmenizi Büyütebilmeniz için 3 Taktik Sizlerle

Kripto para, Blockchain işletmeleri, normal girişimlerin yaptığı gibi çalışmaz. Blockchain toplulukları, kurucularının tümü işletme okullarından, hızlandırıcılardan veya geleneksel başlangıç ​​kanallarından gelmediği için normları kırıyor. Bunun yerine, sohbet odaları, Twitter alanları ve ortak video görüşmeleri dünyasından çıkıyorlar.

Sektörün oynaklığı veya altında yatan değer hakkında ne düşündüğünüzden bağımsız olarak, blok zinciri projelerinin son beş yılda gördüğü büyüme miktarı şaşırtıcı değil.

Geçen yıl (katıldığım) KryptoNurd YouTube video serisi için üç düzineden fazla kurucu, CEO ve ilk benimseyen kişilerle yapılan röportajlar, başarılı projelerin üç temel ortak noktaya sahip olduğunu açıkça ortaya koydu. Mevcut kripto para çılgınlığından alınan bu üç ipucu, herhangi bir olgun işletmeyi canlandırmak veya bir girişimin başlamasına yardımcı olmak için uygulanabilir.

1. Topluluk oluşturmaya odaklanın.

Her şey toplumla ilgili. Kripto para projeleri, sadece yatırımcı değil, savunucu olan topluluklar yaratmada harika bir iş çıkarıyor. Telegram ve Discord’daki sosyal medya sohbet odaları, topluluk ve proje ekibi arasında doğrudan iletişim sağlar.

Blockchain şirketleri halka açık olarak inşa edilir ve bunu yaparken herkes artan ilerlemenin başarısından pay alır. İnsanlar başarıyı sever ve ilerlemeyi açıkça paylaşmak, topluluğun bir başarı ve aidiyet duygusu kazanmasını sağlar. Blockchain projeleri genellikle topluluklarından girdi, yardım ve tanıtımlar isteyecek ve ilişkiyi daha da sağlamlaştıracaktır.

Topluluğunuzla etkileşim kurmak için bir eylem planınız olsun. Herkesin katılımını sağlamak için tutarlı eylem ve yaratıcılık gerekir. Bilgileri yaymak ve topluluğunuza etkinlikler veya faaliyetler hakkında bazı girdiler sağlamak için yol haritaları ve teknik incelemeler gibi bilgileri yayınlayın. Şirket markalı ürünleri serbest bırakın ve topluluğunuzu hayranlar olarak düşünün: Sizi destekliyorlar ve formanızı giymek istiyorlar.

2. Stratejik ortaklıklar arayın.

Jack Welch’in rekabet, maliyet düşürme ve acımasız kurumsal yönetim felsefesinin yerini, tüm gemileri ayakta tutmayı amaçlayan yükselen bir işbirliği tarzı aldı. Blockchain projeleri, temel teknolojiye dayalı yerleşik bir destek katmanıyla birlikte gelir. Blok zincirinin kendisi açık kaynaklı bir teknolojidir ve Algorand gibi bir topluluk, bir teknoloji şirketi ve pazarlama kolu şeklinde destek sunar. Bazı durumlarda, vakıflar hibeler ve eğitim kursları bile sunacaktır.

Algorand blockchain üzerinde çalışan yeni bir projeyseniz, bu teknolojiyle inşa edilen diğer 1.000’den fazla projeyle hemen tanışırsınız ve genellikle birlikte çalışmak için sık sık fırsatlar vardır. Temel teknoloji tamamen aynı olduğundan, projelerin birbirine bağlanması çok daha kolaydır. Bir açıklama olarak, Algorand ve diğer birkaç kripto para birimine sahibim.

Pazar yerleri, endüstrinin herkese yardımcı olması için kurallar, yönergeler ve normlar oluşturmak için birlikte çalışır. Finans grupları, ödeme projeleriyle işbirliği yapıyor ve cüzdan projeleri, aynı alandaki diğer projeleri desteklemek için güvenlik firmalarıyla birlikte çalışıyor.

Bazı olası rakipler ve satıcılar, sektörünüzdeki müttefiklere ve ortaklara dönüştürülebilir. Doğru ortaklık ile hedef kitlenizi ikiye katlayabilir, stratejik iş birliği sayesinde erişiminizi genişletebilir, maliyetleri azaltabilir ve daha iyi bir deneyim sunabilirsiniz.

3. Beklentilerinizi yönetin.

“Yetersiz söz ve fazla teslim”, kripto para çılgınlığından çok öncelere ait bir özdeyiş, ancak özellikle ölü projelerin ve coinlerin sayısıyla kripto parada aşırıya kaçmanın tehlikelerini görebilirsiniz.

Topluluğa yakın olduğunuzda ve ortaklarla savunucular oluşturduğunuzda, heyecanınız baş döndürücü olduğu için hedefleriniz konusunda iyimser olmak cezbedicidir. Ancak şirketler gerçeği yayma dürtüsüyle savaşmalı ve bunun yerine makul hedefler ve hedefler vermeyi seçmelidir. Söz verilenden daha iyi veya daha hızlı bir dönüm noktası sağlayabilirseniz, her zaman bir duyuru yapabilir ve bir kahraman gibi görünebilirsiniz.

Doğru beklentileri belirlemek, topluluğunuz, ortaklarınız, satıcılarınız ve hatta personeliniz arasındaki güveni artıracaktır. Gerçekçi olarak vurulabilecek hedeflerle beklentiler oluşturduğunuzda, daha büyük hedeflere ve hedeflere ulaşmak için kullanılabilecek bir ivme yaratır. İşletmenizin sonraki dört çeyreğini planlamak için bir dakikanızı ayırın ve heyecan verici ve ulaşılabilir kilometre taşlarını herkesle paylaşın. Bu hedefleri paylaştıktan sonra, onlara ulaşma olasılığınız çok daha yüksek olacak ve hedef kitleniz başarınızı paylaştıkça sizi neşelendirecek.

Bu stratejiler her işletme için geçerlidir.

Bir topluluk oluşturma, ortaklar bulma ve beklentileri kontrol etme yeteneği, blok zincirine veya daha yeni şirketlere özel değildir. Topluluğunuzla etkileşim kurmanın ve etkileşim kurmanın yollarını düşünün, yeni ortaklar bulun ve en fazla büyümeyi deneyimlemek ve faaliyetlerinizden en büyük ödülleri almak istiyorsanız sizi dinleyen herkesle hedeflerinizi paylaşın.

İlgili Yazılar