Coin Yorumcu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoin Yorumları
  4. »
  5. Hangi Coin Alınmalı ? İşte en Ucuz Altcoinler

Hangi Coin Alınmalı ? İşte en Ucuz Altcoinler

hangi coin alınmalı ?

Hangi Coin Alınmalı ? İşte Şu Anda Satın Almak İçin En İyi 3 Altcoin

Coin yorumları ile gündeme gelen uzmanların görüşleri her geçen gün değerleniyor. Sosyal medya da sıkça karşımıza gelen hangi coin alınmalı ? Ve altcoin yatırım tavsiyeleri ? sorularına umarım yanıt olur.

Kripto para piyasası 2022’de oynaklığını sürdürürken bazı temalar da ortaya çıkmaya başlıyor. Birincisi, geliştiricilerin bu fırsatı son derece ciddiye alması ve finanstan etkinlik biletlerine kadar çeşitli pazarlarda yıkıcı olabilecek bazı inanılmaz yardımcı programlar oluşturmasıdır. Bir diğeri ise, blokchainin, bazı alanlarda baş ağrısına neden olan, kullanıcı ihtiyaçlarını ölçeklendirme ve karşılamadaki zorluklarla uğraşmasıdır.

Hem fırsatlar hem de zorluklarla en iyi şekilde başa çıkabilen kripto para birimleri , uzun vadede en büyük kazananlar olacak. Bu yüzden Solana (SOL), Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT) bugün satın alınacak en iyi kripto para birimleri olduğunu düşünüyorum.Hangi coin alınmalı serimizde bugünün alınması gereken coinleri !

1. Solana’nın NFT Hamlesi

Geliştiriciler, akıllı sözleşme özellikli Solana blok zincirine akın ediyor ve bunun iyi bir nedeni var. Solana’daki işlemler bir kuruşun çok küçük bir kısmına mal oluyor ve tamamlanması sadece birkaç saniye sürüyor. Bu, tamamlanması birkaç dakika sürebilen işlemler için 100 $ veya daha fazlaya mal olabilen en büyük akıllı sözleşme blok zinciri olan Ethereum ile karşılaştırılır.

Düşük maliyetler, geliştiricilerin diğer endüstrileri bozabilecek ürünler oluşturmasına olanak tanır. Son birkaç hafta içinde, müşterilerin tüccarlara Solana blok zincirinde Solana veya USDC gibi ABD dolarına sabitlenmiş bir stabilcoin ile ödeme yapmalarını sağlayan bir işlem sistemi olan Solana Pay duyuruldu . Ücretler, işlem başına %2 ila %3 ücret alan Visa (V) ve Mastercard (MA) gibi pahalı finansal ağları tehdit edebilecek bir kuruşun küçük bir kısmıdır .

Solana’da oyunlardan merkezi olmayan finans ürünlerine kadar her şeyde, geliştiricilerin projeleri finanse etmesine olanak tanıyan, takas edilemez tokenler (NFT) de patlıyor.

Geliştiricilerin Solana blok zincirinin üzerine ne inşa edeceklerini bilmiyoruz, ancak düşük maliyetler ve hızlı işlem hızları göz önüne alındığında, olasılıklar neredeyse sonsuz, bu da bugün Solana kripto para biriminde yükselişe geçmek için bir neden.

2. Ethereum lider ama önünde büyük bir yıl var

Akıllı sözleşmelerdeki büyük para, NFT’lerin gerçekten popüler hale geldiği ve Opensea gibi şirketlerin artık her ay NFT satışlarında milyarlarca dolar işlediği Ethereum’da. Ancak Ethereum, hızlı bir şekilde iyileştirilmezse ters esecek olan iş kanıtı yapısı nedeniyle yüksek işlem maliyetleri ve nispeten yavaş bir ağ ile karşı karşıyadır.(Opensea’ın ne olduğunu öğrenmek istiyorsanız eğitim kategorimize göz atabilirsiniz)

Bir dizi yükseltme, Ethereum’u genellikle Ethereum 2.0 olarak bilinen daha düşük maliyetli bir hisse kanıtı protokolüne taşımak içindir. Planlandığı gibi tamamlanırsa, bu, Ethereum’un maliyetini azaltacak ve işlem hızını artırarak Solana ile daha iyi rekabet etmesine izin verecektir. Ve zaten Ethereum’un arkasındaki finansal yatırım ve momentum göz önüne alındığında, sadece maliyet ve hız açısından yakın olmak, akıllı sözleşme özellikli blok zincirler arasında en üst sırada kalması için yeterli olabilir.Hangi coin alınmalı serisinin en güçlü ve talep edilen coini ethereumdur.

3. Polkadot’un Gelecekteki Yenilikleri

Diğer blok zincirlerini birbirine bağlayan blokchain Polkadot’tur. Polkadot’ta yaşayan bağımsız blokchain olan Ethereum veya parachains gibi diğer blok zincirleri arasında köprüler oluşturabilir.

Solana gibi, Polkadot’un değeri blok zincirinin kendisinin yaptığı şey değil, geliştiricilerin blok zinciri ile ne yaptığıdır. Yeni merkezi olmayan uygulamaların kilidini açmak veya bir blok zincirinden diğerine köprü yapmak için kullanırlarsa, Polkadot jetonu, değişimin önemli bir parçası olarak kullanılacaktır.

Zorlayıcı olacak şey, geliştiricileri çekmek. Yukarıda Ethereum’un geliştiriciler için tartışmasız en olgun kripto para birimi olduğundan ve Solana’nın hızla büyüdüğünden bahsetmiştim. Polkadot’un köprüler, parachainler ve diğer teknolojilerle farklı bir geliştirme ve işbirliği katmanının kilidini açma şansı olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden bu, bugün en iyi kripto para birimidir.

Geride kalmaya değer büyüyen bir endüstri

Gerçek dünyadaki kripto para birimlerinin kilidini açabileceğini yeni yeni görmeye başlıyoruz. Yeni ödeme sistemleri ortaya çıkmaya başlıyor, NFT’lerin popülaritesi artıyor ve geliştiriciler her gün metaverse ve diğer uygulamalar için inşa ediyor. Solana, Ethereum ve Polkadot’un gelecekteki kripto ilerlemelerinde büyük bir rol oynayacağını düşünüyorum, bu yüzden bugün en iyi kripto para birimlerim onlar.

 

Sizde son dakika kripto para haberlerine ve coin yorum ve tahminlerine anında ulaşmak istiyorsanız bitcoin haberleri ve altcoin haberleri kategorilerimize göz atabilirsiniz.

 

 

 

 

Altcoin yorumları yatırım tavsiyesi değildir .  ANAYASA MADDE 26. – Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Yazarlar sadece fikrini ifade etmektedir.

İlgili Yazılar