Coin Yorumcu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoin Haberleri
  4. »
  5. Fantom Coin Yükselişte !

Fantom Coin Yükselişte !

Fantom Coin

Fantom Coin Yükselişte ! Hangi altcoin alınmalı ? köşemizde bugün ki misafirimiz Fantom Coin

 

Shiba Inu , geçen yıl %45.000.000 yükseldiğinde kripto para dünyasının dikkatini çekti. Bugün, yatırımcılar ve coin severler bir sonraki benzer fırsatı arıyorlar. Tabii ki, bu kadar kısa sürede bu kadar dramatik bir şekilde artacak bir coin bulmak kolay – hatta mümkün olmayabilir.

Aslında çok daha iyi bir fırsatı temsil eden bir habere geçelim: Shiba Inu kadar heyecan verici ancak yatırımcıları ve kullanıcıları uzun vadede kazanma ve tutma potansiyeline sahip bir kripto para birimi. Bu kripto, önemli ölçüde tırmanmak için gerekenlere sahip olabilir. Ve bu oyuncu Fantom (FTM) .

 

Shiba Inu’nun sorunu

Shiba Inu’nun büyük bir sorunu var, bu da kripto para biriminin değer kazanmaya devam etmesini zorlaştırıyor. Shiba Inu, diğer kripto para birimlerinden öne çıkmıyor. Ethereum blockchain üzerine inşa edilmiş bir coindir ve esas olarak belirli tüccarlarda ticaret, bahis veya ödeme için kullanılır. Piyasada bir sürü kripto para birimi varken, Binlerce coin arasından sıyrılmak oldukça önemlidir.

Fantom coin,bu oyuncu bir blockchain ağıdır. Yeni projeler ağdaki bireysel blockchainde yer alır ve ana ağa bağlanır. Bu ölçeklenebilirlik sunar ve tıkanıklığı önler.

Fantom coin’in iki büyük faydası vardır. Birincisi, hızlı ve ucuz. İşlemlerini kesinliğe kadar ölçer – bu, ağın belirli bir işlemin tamamlandığını onaylaması için geçen süredir. Fantom coin de bu sadece bir saniyede olur. Hız aynı zamanda işlem maliyetlerinin yalnızca bir sentin küçük bir kısmıyla sonuçlanmasıyla da sonuçlanır.

Fantom’un ikinci faydası, geliştiricileri ve kullanıcıları memnun etmesi gerekir: Ethereum uyumludur, böylece üzerinde Ethereum merkezi olmayan uygulamaları (dApp’ler) çalıştırabilirsiniz. DApp’lerden bahsetmişken, 80’den fazlası Fantom coin de zaten başlatıldı.

Coin Arzı Bakış Açısı

Şimdi madeni para arzına bir göz atalım. Bugün 2,5 milyar token dolaşımda. Ve Fantom’un piyasa değeri 3,2 milyar dolar. Bu, onu bu ölçüye göre dünyanın 36. en büyük kripto para birimi yapar. Bu da Fantom’un büyümesi için bolca alan bırakıyor.

Örneğin, Fantom coin on kat artarsa, piyasa değeri 31,7 milyar dolara ulaşacaktır ve bu durum Fantom coini sekizinci en büyük kripto para yapacaktır. Dolayısıyla, coin arzı ve piyasa değeri açısından Fantom coini bir çok hodl edeni olması çok olası.

Kripto para biriminin yüksek riskli olduğunu hatırlamak önemlidir . Alan yeni, bu nedenle endüstrinin gerçekten yükselip yükselmeyeceğini tahmin etmek zor.Bir haber veya ciddi bir spekülasyon, aşırı kısa vadeli fiyat dalgalanmalarına neden olabilir. Örneğin, bir geliştirici projeden ayrıldığını açıkladıktan sonra Fantom bu hafta iki gün içinde %20’den fazla düştü.

Ancak riski kabul eden yatırımcılar için Fantom dikkate alınması gereken bir oyuncu. Shiba Inu gibi, bir kalabalığı çekebilir – ama daha da iyisi, uzun vadede sunmak için gerekenlere sahip.

 

Fantom Coin den daha çok ilgimizi çeken diğer altcoin haberlerine buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

 

 

İlgili Yazılar