Coin Yorumcu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Ethereum Haberleri
  4. »
  5. En Çok Kazandırabilecek Altcoinler 2022

En Çok Kazandırabilecek Altcoinler 2022

En Çok Kazandırabilecek Altcoinler 2022

En Çok Kazandırabilecek Altcoinler 2022 Tarihinde Projelendirilecek Mi ?

En çok Kazandırabilecek Altcoinler 2022 haberimize göre Geçen yıl, Ethereum (ETH), büyük ölçüde Ethereum blockchain üzerinde çalışan, NFT’lerin (Dijital sanat eserleri) ve merkezi olmayan finansın (DeFi) popülaritesi nedeniyle %400’den fazla arttı. Ancak akıllı sözleşmeli kripto para ağı ve ethereum madenciliği bu ay mücadele ediyor. CoinMarketCap’e göre, Ethereum şu anda haftada %1 ve Kasım 2021’deki tüm zamanların en yüksek seviyesinden %32 aşağıda.

Ethereum’un kripto para alanındaki en iyi uzun vadeli projelerden ve yatırımlardan biri olduğuna inanıyorum, ancak fiyat hareketi konusunda biraz nefes alıyor gibi görünse de, burada her biri Ethereum en azından geride bırakan üç kripto para var. Son yedi gün içinde %25 ve son 30 günlük dönemde sırasıyla %75.

1. Mina (MINA)

En çok Kazandırabilecek Altcoinler 2022 haberinde en çok göze batan Coin, Mina Coin. CoinMarketCap, bu yazının yazıldığı sırada Mina coin son yedi gün içinde %25,61 ve 30 gün içinde göz kamaştırıcı bir şekilde %98 arttığını gösteriyor. Kripto para uzmanları Mina Coin i “dünyanın en hafif blockchaini” olarak tanımladılar çünkü boyutu, kullanımdaki büyümeye rağmen sabit kalacak şekilde tasarlandığından, hızlı ve ucuz işlem anlaşmaları sağlıyor. Ayrıca, güvenlik ve ademi merkeziyetçilik açısından dengeli kalır.

Bitcoin , işlemleri doğrulamak için iş kanıtı ( PoW ) yaklaşımı için yoğun bilgi işlem gücü kullanırken ve Ethereum, önceden belirlenmiş sayıda madeni paraya sahip olan bireylerin para kazanma hakkını “kazandığı” bir hisse kanıtı (PoS) modeline geçiyor. Anlaşmaları doğrulamak için Mina Coin, blockzincir katılımcılarının merkezi olmayan ağındaki her işlemin belirli bölümlerini incelediği tamamen farklı bir yaklaşım kullanır. Bu bileşenlerin tümü Mina Coini En çok Kazandırabilecek Altcoinler 2022 haberinin gözdesi yapıyor.

2.Moonbeam (GLMR)

Bunu yazarken , CoinMarketCap verilerine göre Moonbeam geçen hafta %26,76 ve son dört haftada etkileyici bir şekilde %76 arttı. Moonbeam, Polkadot üzerinde çalışan, farklı işlevlere ve yapıya sahip ayrı bir blok zinciri ağı olan akıllı bir sözleşme parachainidir ; bu, Moonbeam’in Ethereum ile de uyumlu olduğu anlamına gelir. Moonbeam, uygulamalarını Ethereum’da başlatan binlerce geliştiricinin diğer kripto ağlarındaki on binlerce kullanıcıya erişimi genişletmesini sağlayan Bitcoin gibi farklı blockchain arasında köprü kurar.En çok Kazandırabilecek Altcoinler 2022 haberinde yer almasının sebebi en güvenilir blockchain teknolojisinden birini barındırmasıdır.

Bir benzetme yapmak gerekirse, iPhone’daki uygulama mağazası Ethereum ise, Moonbeam uygulama mağazası geliştiricilerinin uygulamalarını Android, Samsung, Motorola vb. sistemlerde otomatik olarak paylaşmasına izin veren bir yazılım olacaktır. Moonbeam’in sorunsuz çapraz zincir kullanım durumu, onu hem kullanıcılar hem de geliştiriciler için oldukça kullanışlı bir ağ haline getirir.

3. NEAR Protokol (NEAR)

Basın zamanında, CoinMarketCap, NEAR Protokolün son yedi günlük süreçte %40 ve son 30 güne yayılan %89 oranında pompalandığını gösteriyor. NEAR şu anda coin başına 18,65 Dolar olarak fiyatlandırılıyor.

Near Protocol, Bitcoin ve Ethereum’a benzer temel bir katman-bir blockchaindir. Diğer kripto ağlarından daha hızlı, daha ucuz ve daha ölçeklenebilir bir bulut bilişim sistemi olarak tasarlandı. Merkezi olmayan düzeni, büyümeye devam eden merkezi olmayan uygulamaların geliştiricileri ve tasarımcıları için kullanıcı dostu bir ortam yarattı. Near’ın vakfının yakın zamanda 150 milyon dolarlık yeni fon sağladığını ve bu özel blockchain farkındalığını teşvik etmek ve yönlendirmek için kullanılacağını belirtmekte fayda var. En çok kazandırabilecek Altcoinler 2022 haberinde belki en parıldayan coin olmasa da. En çok gelecek vaad eden coin olabilir. 

Her zaman olduğu gibi, bu makale finansal tavsiye olarak değil, yalnızca kişisel görüş ve gözlemler olarak kabul edilmelidir. Her yatırımcı her zaman kendi araştırmasını yapmalı ve yalnızca kaybetmeyi göze alabilecekleri miktarda yatırım yapmalıdır. Uzun vadede, Ethereum projesi tüm kripto para alanında en büyük kazananlardan biri gibi görünüyor, ancak bu yazıda sergilenen üç proje kısa vadede bir göz atmaya değer.

İlgili Yazılar