Coin Yorumcu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Meme Coin Haberleri
  4. »
  5. Dogecoin Yorumu Elon Muskt’tan Geldi

Dogecoin Yorumu Elon Muskt’tan Geldi

Dogecoin Yorum

Dogecoin Yorumu için Elon Musk Gecikmedi !

  • Elon Musk, Twitter üzerinden Dogecoin’i destekleyeceğine dair tweet atacağını ve fiyatını yaklaşık %10 artıracağını söyledi.
  • Birçok kripto para birimi gibi, coin da bu yıl büyük bir satışın ardından değerinin çoğunu kaybetti.
  • Bitcoin ve Ethereum, Cumartesi günkü büyük kayıpların ardından volatil kaldı.

Dogecoin, Elon Musk’ın dogecoin yorumu sonrası, kripto para birimini almaya devam edeceğini söyledikten sonra Pazar günü rekora yakın düşük seviyelerden yaklaşık %10 arttı.

Musk’ın Dogecoin yorumu: “Dogecoin’i desteklemeye devam edeceğim” tweetini attıktan 24 saat sonra kripto para birimi yaklaşık %8.5 yükseldi .

Musk’a “o zaman satın almaya devam et” diyen başka bir kullanıcıya yanıt olarak, “Öyleyim” yanıtını verdi.

Musk’ın tweetleri, kripto para biriminin bir saat içinde yaklaşık %10 artışla 0.056 dolara yükselmesine neden oldu ve geçen aydaki ağır düşüşleri telafi etmeye yardımcı oldu.

Önemli kayıpların ardından mücadele ederken diğer kripto para birimlerinde bir toparlanma ile uyumlu hale geldi.

CoinDesk’e göre, 12 günlük rekor bir kayıp serisinin ardından Bitcoin, Cumartesi günü 20.000 doların altına düştükten sonra Pazar günü yaklaşık 18.300 dolardan işlem görüyordu. 17.600 dolara kadar düştü.

CoinDesk’e göre Ethereum yaklaşık 965 dolardan işlem görmeden önce 880 dolara kadar düştü.

Artışlar, bu yıl Bitcoin’in %70 ve Ethereum’un yaklaşık dörtte üç oranında düşüşle, kriptoların bu yıl vazgeçtiği kayıpların bir kısmını temsil ediyor. Dogecoin üçte iki oranında düştü.

Dogecoin, yaratıcıları tarafından bir şaka olarak başlatıldı , ancak Musk, 2019’da coini şampiyon yapmaya başladığından beri hayranlar kazandı.

Dogecoin’in yapımcıları geçen yıl Decrypt’e, coin bitcoin’e daha ucuz ve daha yeşil bir alternatif yapmak için Musk ile birlikte çalıştıklarını söyledi . İlerleyen zamanda, Elon Musk’ın dogecoin yorumu yapmaya devam edeceğini tahmin etmek zor değil.

Fiyatı, Mayıs 2021’de Musk’ın şaka yollu bir şekilde parayı “koşuşturma” olarak etiketlediği ve bir haftada 0,72 ila 0,33 dolarlık rekor seviyelerden gönderen bir Cumartesi Gecesi Canlı görünümünden asla geri dönmedi . Para birimi, Musk’ın Twitter’ı 44 milyar dolarlık bir anlaşmayla satın alma planının ilk kez kırılmasının ardından da yükseldi .

Musk, bu hafta bir Dogecoin yatırımcısı tarafından, madalyonun fiyatını yükseltmek için herhangi bir değeri varmış gibi davranarak bir “piramit şeması” yürüttüğü iddiasıyla yaklaşık 260 milyar dolarlık dava açtı 

İlgili Yazılar