Coin Yorumcu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. DeFi Haberleri
  4. »
  5. DeFi İle Pasif Gelir Elde Etmek !

DeFi İle Pasif Gelir Elde Etmek !

DeFi ile Pasif gelir elde etme

Çok fazla teknik veya finansal bilgiye sahip olmadan kripto para birimleri ve blockchain dünyasına bir giriş noktası bulmak birçokları için zor olabilir. Giderek daha fazla insan kripto para birimlerine yatırım yapıyor olsa da, blockchain ekonomisinin ve DeFi finansal hizmetlerinin ana akım haline geldiğini görmekten hala çok uzağız.

Bu nedenle birçok şirket, blockchain yeni başlayanlar için daha erişilebilir hale getirme umuduyla projeler yaratıyor.

“hi” , Singapur merkezli kar amacı gütmeyen bir kuruluş tarafından 2021 ortalarında başlatılan yeni bir projedir. Amacı, blockchain tabanlı finansal hizmetleri(DeFi) kolay, ücretsiz ve uluslararası herkes için erişilebilir hale getirmektir. Hi’nin arkasındaki ekip, HI belirteci tarafından desteklenen ve sıfır maliyetle dünya çapında hızlı işlemlerin kilidini açmak için tasarlanmış kendi protokolünü (hiP) oluşturuyor.

“Hi”, Telegram veya WhatsApp hesabınız üzerinden veya mobil uygulamalarını kullanarak kolayca para gönderme ve alma imkanı sunar. Sosyal hesaplarınızı kullanıyorsanız, Hi hesabı olmayan kişilerle bile para gönderip alabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmayı seçerseniz, kripto para birimlerini doğrudan arayüzünden değiş tokuş edebilmek gibi daha fazla olasılık ortaya çıkar. Uygulamanın içinden seçilebilecek çok fazla kripto para birimi seçeneği yok ama önemli olanlar var, bu da DeFi ve kripto konusunda yeni olan kişiler için kullanımı basit ve kolay hale getiriyor.

Belgeleri, blockchain çözümlerinin “ölçeklenebilirlik, güvenlik, hız ve gelecekteki uyarlanabilirliğe” öncelik verdiğini belirtir . Hi Dollar, yakın zamanda Binance Smart Chain’e (BSC) entegre edilmiş bir ERC20 tokenidir. Protokolleri, Delegated Proof-of-Stake konsensüsü (DPoS) üzerinde çalışır. Hi protokolünün ücretsiz işlemlere izin vermesinin nedeni, fikir birliği yönteminde yatmaktadır.

 

Sağlam bir ödül sistemi tarafından desteklenen kulaktan kulağa güvenmek

Hi’yi hiç duymadıysanız, bunun nedeni organizasyonun ağır bir pazarlama yapmamasıdır. Bunun yerine, kullanıcılarının ücretsiz günlük Hi coinleri ve yönlendirme yüzdeleri şeklinde pasif gelir elde etmelerine izin vererek bir ödül sisteminden yararlanır. Uygulama hakkında konuşan kullanıcıları ödüllendirmenin ve onlara sadece üye oldukları için günlük ücretsiz coinler sunmanın, topluluğun büyümesi için mümkün olan en iyi yol olduğuna inanıyorlar.

Diğer tavsiye programlarının çoğundan farklı olarak Hi, kaydolduğunuzda size bir seçenek sunmaz: sizi yönlendiren kişinin kullanıcı adını vermeniz gerekir.

İşte ödül sistemi nasıl çalışıyor. Bir üye olarak, sadece uygulamaya giriş yaparak her gün talep edilebilecek ücretsiz bir Hi Dollar coin alırsınız. Yazma sırasında, bir Hi coini fiyatı kabaca 0,8 USD civarındadır. Coinlerinizi bir süre uygulamanın içinde tutmak istiyorsanız, otomatik talep özelliğini etkinleştirebilirsiniz. Bu, oturum açmanıza bile gerek kalmadan jetonunuzu her gün sizin için otomatik olarak talep edecektir.

Bunu yapmak, coinlerinizi bir süre hesabınızda kilitlemeyi kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu size sadece günlük coin ödülü vermekle kalmaz, aynı zamanda stake etmede %40’a varan APR’den kâr etme imkanı da verir.

Beyaz kağıtlarından :

Yüksek Dolar stake ederek, yetkili üyeler, düğümler tarafından sağlanan dağıtılmış bilgi işlem kaynaklarına erişebilir ve ağ üzerinde akıllı sözleşme işlevlerini yürütebilir. Akıllı sözleşme, ücret talep edebilir veya son kullanıcılardan token hissesi talep edebilir, ancak ağa ek işlem ücreti ödemeleri gerekmez. Ağın ticari olarak uygulanabilir olması için, blok üreticilerine coin enflasyonundan türetilen bir yüksek Dolar havuzundan tazmin edilecektir.

Günlük coin ödülüne ek olarak, kullanıcılar, yönlendirdikleri yeni kullanıcılar tarafından talep edilen tüm ödüllerin %50’sini kazanır . Bu, 20 kişiyi yönlendirirseniz, kendi günlük ödülünüzün üzerine ek 10 coin alacağınız anlamına gelir.

Hi ile ilgili harika şeylerden biri, platformlarında ve genel olarak kripto ve DeFi’de yeni olan insanlara ne kadar kaynak sağladıklarıdır. Belgelerinin anlaşılması kolaydır ve hizmetlerinin nasıl kullanılacağına ilişkin ayrıntılı açıklamalarla doldurulur. Bu arada, teknik incelemeleri teknik ve şeffaftır, tam olarak ciddi ve profesyonel bir beyaz kağıdın nasıl olması gerektiği gibi (apaçık görünüyor ancak kripto dünyasında, bazı projeler oldukça gölgeli beyaz kağıtlardan kurtuluyor).

 

İlginizi Çekebilir: Oyun oynayarak pasif gelir elde edebilirsiniz, İşte güncel kripto para kazandıran oyunlar buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

 

Hi’ye nasıl üye olunur ve kripto pasif geliri kazanmaya nasıl başlanır?

  • Platformu ve hizmetlerini tanımak için hi.com’u ziyaret edin ve Başlayın düğmesine tıklayın.
  • Bir hesap için kaydolun. Bunu, mobil uygulamalarını (daha fazla işlevselliğe erişmenizi sağlar) indirerek veya Telegram veya WhatsApp hesabınız aracılığıyla yapabilirsiniz.
  • Kayıt işleminin bir noktasında, size Hi, bahseden kişinin takma adını girmeniz istenecektir. 
  • Kolay kimlik doğrulama adımını tamamlayın ve ilk coini talep edin.
  • Ek coin kazanmak için arkadaşlarınıza başvurun.

 

Hi kimin için?

Projenin harika bir felsefesi ve iddialı bir yönü var, hatta sonunda Metaverse’e girme konuşmaları bile var. Uygulamanın basitliği, mevcut sınırlı miktarda kripto para birimi ile birleştiğinde, onu kriptoya yeni başlayanlar veya teknolojiden hoşlanmayan insanlar için kesinlikle uygun hale getiriyor. Tonlarca öğretici ve topluluk desteği ile bu, deneyimli tüccarların arkadaşlarına ve kardeşlerine onları kripto parayla tanıştırmak için önerebilecekleri türden bir uygulamadır.

 

 

 

Sorumluluk Reddi: Yazarın görüşleri kendilerine aittir ve hiçbir şekilde finansal tavsiye niteliğinde değildir. Yazar tarafından yayınlanan hiçbir şey bir yatırım tavsiyesi teşkil etmez ve yazar tarafından yayınlanan herhangi bir veri veya içeriğe herhangi bir yatırım faaliyeti için güvenilmemelidir. Yazar, yapmadan önce kendi bağımsız araştırmanızı yapmanızı ve/veya nitelikli bir yatırım uzmanıyla konuşmanızı şiddetle tavsiye eder. herhangi bir finansal karar.

İlgili Yazılar