Coin Yorumcu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. DeFi Haberleri
  4. »
  5. Coinbaseden,Merkezi Olmayan Finans için Hamle

Coinbaseden,Merkezi Olmayan Finans için Hamle

Merkezi Olmayan Finans

CoinBase, Merkezi Olmayan Finans ile İlgili Coinleri Listeledikten Sonra Patlamayı Tetikledi !

Merkezi olmayan finans (DeFi) altcoini, ABD’nin en iyi kripto borsası Coinbase’in dijital varlık listesine eklendikten sonra yükseliyor.

Coinbase , DeFi Verim Protokolü (DYP) ve diğer beş Ethereum tabanlı altcoinin, uygun likidite koşulları karşılandığında Tether (USDT) ile eşleştirilmiş ticarete başlayacağını söyledi.

Merkezi olmayan finans (DeFi) Verim Protokolü, kullanıcılara sabit bir %25 APR (Yıllık Yüzde Oranı) kazanmak için Ethereum (ETH)Binance Coin (BNB) ve Avalanche (AVAX) stake etme yeteneği sunmayı amaçlamaktadır.

Proje web sitesi, DYP’nin merkezi olmayan ekosistem için geniş bir ürün yelpazesi üzerinde çalıştığını ve Merkezi olmayan finans (DeFi), değiştirilemez tokenlar (NFT’ler) ve metaverse oyunlarının bir kombinasyonu yoluyla “hem yeni başlayanlar hem de tecrübeli kullanıcılar için erişilebilir” olmayı amaçladığını söylüyor.

Merkezi olmayan finans Verim Protokolü , haftada %107 gibi büyük bir artışla 0,43 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca Coinbase’e katılmak, taşıma katmanı gizliliğini korumak için meta verileri gizleyerek Web3’ün Aşil topuğu dediği şeyi çözmeyi amaçlayan veri gizliliği protokolü HOPR’dır.

Yazma sırasında, HOPR günde yaklaşık %5 oranında yeşilde ve 0.13$’dan el değiştiriyor.

Sırada , uygulamaların ihtiyaçlarına da hizmet ederek belirteçleri depolamanın ötesine geçen bir kripto cüzdanı geliştiren modüler bir blok zinciri olan Math (MATH) var .

Matematik de 0.14$’lık bir gidiş oranıyla gün içinde %19.39 artışla yükseliyor.

Coinbase’e katılan bir diğer altcoin, blok zinciri olaylarını gerçek zamanlı olarak izleyen ve çeşitli endüstriler için analitik seçenekler sunan blok zinciri işlem izleme protokolü PARSIQ (PRQ)’dur.

Ethereum tabanlı PRQ belirteci, projenin ekosistemine güç sağlar. Sahipler, jetonlarını ödünç verebilir ve likidite havuzlarında stake yaparak pasif gelir elde edebilir.

PARSIQ şu ana kadar günde %10.34 arttı ve 0.14 $ değerinde.

Elastos (ELA), Web 3.0’ın tüm potansiyelini kucaklamaya yönelik, merkezi olmayan ve topluluk tabanlı bir ekosistemdir. Proje , uygulama geliştiricileri için araçlar sunuyor ve Essentials adlı bir kripto cüzdanı tasarladı.

Elastos şu anda yaklaşık %6 düşüşte ve 1,53$’lık bir fiyat talep ediyor.

Yeni Coinbase varlıkları listesinde son olarak, DeFi ve Web3 kullanıcıları için uygulama sürecini basitleştirmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir bulut bilişim aracı olan Aleph.im (ALEPH) yer alıyor.

Yazma sırasında, Aleph.im neredeyse yüzde bir indirimde ve 0,25 dolar olarak fiyatlandırıldı.

İlgili Yazılar