Coin Yorumcu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoin Haberleri
  4. »
  5. Coin Yasaları İçin Ukrayna Savaşı !

Coin Yasaları İçin Ukrayna Savaşı !

Coin Yasaları

Coin Yasaları Yakın Tarihte Gelecek Mi ?

Reuter kaynaklarına göre yakında Coin Yasaları çıkma ihtimali çok yüksek. Kripto para ve altcoin düzenlemeleri yapmak için artış ve azalışları dahil çeşitli faktörler ile birlikte Ukrayna-Rusya savaşını inceliyor Global Denetim Kuruluşları. İşte Haberin detayları

LONDRA, 21 Mart (Reuters) – Küresel finansal düzenleyiciler, Coin Yasaları çıkartabilmeyi kafalarına koymuş durumda, Rusya’ya yönelik Batı yaptırımlarından kaçınmak için kullanılabilecekleri endişesinden sonra, Coin Yasaları çıkartabilmek için Ukrayna’daki savaş sırasında kripto para varlıkların kullanımını yakından inceliyorlar.

1.8 trilyon dolarlık kripto sektörü, ABD’li ve Avrupalı ​​milletvekillerinin dijital varlık şirketlerinin ülkenin Ukrayna’yı işgal etmesinin ardından Rusya’ya uygulanan Batılı mali yaptırımlara uyma görevine uymadıklarına dair uyarıları arasında savunmada. daha fazla oku

Bazı kripto borsaları, tüm Rus kullanıcıları kapatma çağrılarını reddederek, kriptonun yaptırımları aşmanın bir yolu olarak kullanılabileceği endişelerini artırdı.

Ukrayna ayrıca, bitcoin ve diğer dijital belirteçlerde askeri ve insani ihtiyaçlar için bağışlar için sosyal medyada çağrılar yayınladıktan sonra kripto para birimlerinde 100 milyon dolardan fazla para topladı.

Finansal İstikrar Kurulu (FSB) sekreterliği üyesi Patrick Armstrong, Londra’da bir Şehir ve Finans konferansına verdiği demeçte, “FSB’de durumu, kriptolarla ilgili çatışma durumunu izliyoruz.”

Armstrong, mali düzenleyicileri, merkez bankalarını ve maliye bakanlığı yetkililerini 20 ekonomi grubundan bir araya getiren FSB’nin, elde ettiği bilgileri üyeleri arasında paylaştığını söyledi.

9 Mart’ta Avrupa Birliği, olası yaptırım boşluklarını kapatmak amacıyla Rusya’ya verilen kredilere ve kredilere yönelik yaptırımların kripto varlıkları içerdiğini doğrulamak için bir kılavuz yayınladı.

İngiltere’nin finansal hizmetler bakanı John Glen, aynı konferansta, İngiltere’nin kripto varlıkları kara para aklama ve terör finansmanı kısıtlamaları altına sokmak için halihazırda attığı adımların kripto varlıklardaki yasa uygulamalarını destekleyeceğini söyledi.

Ancak İngiltere Mali Davranış Otoritesi’nde bir politika yetkilisi olan David Raw, kara para aklama kontrolleri için onay isteyen kripto firmalarının %90’ının ya başvurularını geri çektiğini ya da standartları karşılayamadıkları için reddedildiğini söyledi.

Birleşik Krallık’ta kripto ile ilgili faaliyetler yürüten tüm şirketler, onay almak için Mart ayı sonuna kadar sona eriyor ve Raw, hala yetki kuyruğunda kalanlara güvence vermeye çalıştı.

İngiltere ayrıca kripto promosyonlarını çökertiyor ve Glen, İngiltere hükümetinin hala kripto varlıklarını destekleyen blok zinciri için başka kurallara ihtiyaç olup olmadığını düşündüğünü söyledi.

Raw, “Kripto ile ilgili olarak işimiz bitmedi.” Dedi.

Huw Jones tarafından Raporlama, Ed Osmond ve Susan Fenton tarafından düzenleme

Standartlarımız: Thomson Reuters Güven İlkeleri.

İlgili Yazılar