Coin Yorumcu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Bitcoin Haberleri
  4. »
  5. Binance, Bitcoin Çekimlerini Engelledi !

Binance, Bitcoin Çekimlerini Engelledi !

Binance

Kripto Para Borsası Binance, Piyasa Çöküşleri Nedeni ile Bitcoin Çekimlerini Durdurdu !

Kripto para borsası Binance, büyük bir piyasa gerilemesinin ortasında bitcoin çekilmesini engelledi.

Bitcoin fiyatı düştüğü için kullanıcıları paralarını geri alamaz hale getirdi.

Şirket, sıkışmış bir işlemin, şirketin sistemlerinde birikme olduğu ve insanların isteklerini yerine getiremediği anlamına geldiğini söyledi.

CZ adını taşıyan Binance CEO’su Changpeng Zhao, Twitter’da insanların fonlarının güvende olduğunu söyledi.

Ayrıca, kullanıcılara sorunların çözülmesinin yaklaşık 30 dakika süreceğine dair güvence verdi. Ancak daha sonra, sorunun “düzeltilmesi ilk tahminimden biraz daha uzun süreceğini” söyledi. Fakat bu durum kripto para severleri ve BTC Hodlersları paniğe sürükledi. Telegram gruplarında ve Twitter spaces odalarında bu tartışmalar büyüdü. 

CZ, tweet’ine verilen yanıtları kısıtladı, böylece yalnızca takipçileri herkese açık bir şekilde yanıt verebilirdi. Ancak gönderi yine de bazı yatırımcılar arasında paniğe neden oldu ve bitcoin fiyatındaki devam eden düşüş göz önüne alındığında para kaybedebileceklerinden korktular. Önümüzde ki süreçte bu tartışmaların artacağı ve Binance’a olan eski güvenin düşeceği söz konusu. CZ, Bitcoin çekimini engellemesinin ardından, Ponzi sisteminin, çemberden çıkılması durumunda çöküşe geçeceği akıllara geldi. Umarız ki bu durum daha fazla sürmez.

İlgili Yazılar

1 Yorum

Yorumlar kapalı.