Site icon Coin Yorumcu

Barcelona token son durumu nedir ?

barcelona token son durumu nedir ?

Barcelona token son durumu nedir ?

ASR, BAR ve ACM, Socios taraftar token platformunun Avrupa futbol taraftarlarına NFT’ler ve diğer kullanılabilir avantajlar getirmek için UEFA ile ortaklık kurdu.Pazartesi günü ivme kazanan bu pazarın bir alt sektörü, coin sahiplerinin favori spor markalarının yönetimine katılmasına ve özel NFT’ler ve diğer benzersiz gelir payları almasına izin veren protokoller olan Taraftar token projeleridir.

Cointelegraph  ve TradingView’den toplanan veriler , son 1 gün içerisinde en büyük üç kazancın Barcelona Taraftar Token (BAR), AS Roma Taraftar Token (ASR) ve Atletico De Madrid Taraftar Token (ATM) olduğunu sonucunu veriyor.. Chilliz coin, protokolünün bir parçasıdır.

Bu taraftar coinlerin fiyatlarındaki artışın üç nedeni, Socios ve Avrupa Futbol Dernekleri Birliği (UEFA) arasındaki bir ortaklık, Dünya Kupası eleme maçları gerçekleştikçe futbola artan ilgi ve NFT’lerin popülaritesinin en çok artan olduğu dönem oldu.

UEFA ile ortaklık

Avrupa futbolunun yönetim organı olan UEFA ile taraftar token ların oluşturulmasına odaklanan bir protokol olan Socios arasında yakın zamanda duyurulan bir ortaklık, mevcut rallinin itici güçlerinden biri olabilir.

Ortaklık şu anda 2024 yılına kadar sözleşmeli ve Socios’u UEFA tarafından düzenlenen ve bilinen en prestijli turnuva olan Şampiyonlar Ligi için bölgesel sponsor olarak kuruyor.

Bu işbirliği sayesinde, Şampiyonlar Ligi’ne, Avrupa Ligi’ne ve Avrupa Konferans Ligi’ne katılan kulüplerin taraftar belirteci sahiplerine ücretsiz olarak taraftar token sunulacak.

Taraftar token ğsahip kulüp taraftarları, jetonlarını Socios uygulamasında tuttukları sürece VIP deneyimleri veya canlı oyun sırasında düşen ücretsiz NFT’ler kazanma fırsatına sahiptir.

Devam eden yarışmalar

Birden fazla taraftar tokeninde görülen gücün ikinci bir nedeni, futbol sezonunun hızlanması ve 21 Kasım 2022’de başlaması planlanan Dünya Kupası için artan heyecandır. Barcelona token bu şekilde popüler kalmaya devam ediyor.

Futbol sezonu tipik olarak ağustos ayından mayıs ayına kadar sürüyor, yani sezonun dörtte üçü tamamlanmış durumda ve takımlar ve taraftarları artık olası şampiyonluk maçlarına bakıyor.

21 Kasım-17 Aralık tarihleri ​​arasında Katar’da gerçekleşmesi planlanan 2022 Dünya Kupası öncesinde eleme maçları devam ederken, futbol heyecanı da artıyor.

Futbol, ​​dünya çapında en popüler spordur ve bu da onu taraftarlarla daha iyi etkileşim kurmak ve yeni bir spor hatırası çağı sunmak için taraftar jetonu teknolojisinin uygulanması için ideal hale getirir.

İlgili: Taraftar token yorumları

NFT’lerin artan popülaritesi

Taraftar tokenların artırmaya yardımcı olan üçüncü bir faktör, yeni kullanım durumları ortaya çıktıkça ana akım düzeyde çekiş kazanmaya devam eden NFT’lerin genel popülaritesi olmuştur.

Futbol takımı koleksiyonları, kartlardan, onları kullanan futbolcular tarafından imzalanan oyun içi ekipmanlara kadar kadar ürün çeşitliliğine sahip. Bir süredir pazarın çeşitli sektörlerinin fark yaratan bir özelliği olmuştur.

Dijital teknoloji günlük yaşamın tüm yönlerine entegre olmaya devam ederken, blockchain depolanan türünün tek örneği dijital öğelerin yaratılmasıyla koleksiyon dünyasına damgasını vuruyor.

Taraftar tokenları ile, sahipleri artık canlı maçlar sırasında ve son derece sınırlı miktarda gerçek zamanlı olarak oluşturulan NFT’leri alabilir ve bir blockchain kaydedilen spor hatıralarında daha önce hiç görülmemiş bir nadirlik düzeyi sağlar. Gelecek dönemlerde Barcelona token, kupa kaldırdıkça değerlenebilme ihtimali de göz önünde bulundurulmalıdır.

 

 

Barcelona token adlı haberimizde ifade edilen görüşler yalnızca bir fikirdir. Her yatırım hamlesi ve ticaret hamlesi ciddi risk içerir, karar verirken kendi araştırmanızı yapmalısınız. Kısaca bu haber yatırım tavsiyesi değildir.

Exit mobile version