Coin Yorumcu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Altcoin Haberleri
  4. »
  5. Altcoin Haberleri 2022, Sizi zengin edebilir !

Altcoin Haberleri 2022, Sizi zengin edebilir !

Altcoin Haberleri 2022

Uzmanların Altcoin Haberleri 2022 ile sizlerleyiz;

2024’e Kadar 100.000 Doları 300.000 Dolara Çevirebilecek 3 Benzersiz Altcoin 

Çok uzun vadede, borsa, yatırımcıların parasını ortalama olarak on yılda bir ikiye katlayan bir servet oluşturma makinesi oldu. Ancak son yıllarda kripto para birimleri borsada daireler çizdi.

Koronavirüs pandemisinin ilk dalgası sırasında, tüm dijital para birimlerinin toplam değeri 141 milyar dolara kadar arttı. Geçen hafta sonu itibariyle, CoinMarketCap.com’da listelenen 17.500’den fazla kripto para biriminin toplam değeri 1,9 trilyon dolardı. 23 ayda %1,200’den fazla bir kazanç. Dolayısıyla altcoin haberleri 2022 haberini yaparken bir sürü coini analiz edip, elemek zorunda kaldık.

Bu büyük kazanımlara rağmen, rekabet avantajı ve farklılaşma sunan birkaç kripto para birimi projesi için hala önemli bir yükseliş mümkün. Aşağıdaki üç benzersiz kripto para biriminin tümü, 2024 yılına kadar 100.000 Dolar tutarındaki bir yatırımı 300.000 ABD Dolarına dönüştürmek için gerekli araçlara ve potansiyele sahiptir.

Avalanche (Avax)

2024 yılına kadar 100.000 dolarlık ilk yatırımı üçe katlayabilen ilk farklılaştırılmış dijital para birimi Avalanche (Avax)

Listelenen 17.000’den fazla kripto para birimi ve işlerde binlerce blokchain tabanlı proje ile öne çıkmak her geçen gün daha da zorlaşıyor. Avalanche’ın kendisini öte ki kripto paralardan ve alt coinlerden ayırmasını sağlayan şey, çalışma verimliliği, ölçeklendirme potansiyeli ve önemli bir merkezi olmayan uygulama (dApp) geliştirme aracıyla uyumluluğudur.

Kripto ağları arasında hiçbiri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) kadar popüler veya güvenilir değildir. Ancak bu popülerliğin bir bedeli var. Bitcoin, tipik işlem 60 dakikada tamamlanarak, saniyede yalnızca yedi işlemi (TPS) işleyebilir. Ethereum’a gelince, ortalama altı dakikalık bir işlem kesinliği ile 14 TPS kapasitesine sahiptir. Bu arada Avalanche, 4.500 TPS’yi tamamen işleme kapasitesine sahiptir ve iki saniyeden daha kısa bir işlem kesinliği sunar. Bir ödeme, dosya veya veri gönderiyor olsanız da, neredeyse anında nihai hedefine ulaşacaktır.Bu yüzden altcoin haberleri 2022 haberimizin en başında Avax’a yer vermek istedik.

Bitcoin ve Ethereum ayrıca çoğu dijital para biriminden çok daha yüksek işlem ücretlerine sahiptir. Her ikisi için de ücretler son aylarda düşmüş olsa da, Avalanche ücret açısından Bitcoin veya Ethereum’dan sürekli olarak daha düşüktür.

Ancak Çığ için pastanın üzerine krema, Ethereum Sanal Makinesi’ni (EVM) dahil etmesidir. EVM, geliştiriciler tarafından Ethereum blok zincirinde dApp’ler oluşturmak için kullanılan yazılımdır. Şu an için Ethereum, diğer tüm projelerden bir mil daha fazla dApp protokolü geliri getiriyor . Ancak Avalanche, geliştiricilere EVM’ye erişim sunabilir, ancak daha düşük ücretler, daha hızlı yürütme ve üstün ölçeklendirme ile. Avalanche’ın ağının kendi başına önemli dApp protokolü gelirini toplamaya başlaması sadece bir zaman meselesi gibi görünüyor.Bunlarında ötesinde Avalanche’ın, ethereum ağı üzerinde gerçekleşen NFT marketi gibi kendine özel bir marketi,sanat galerisi de mevcut. Bu durumu ayrıcalıklı kılan ise ethereum üzerinde ki gibi yüksek gaz ücreti ödemenize de gerek kalmıyor. Göz atmak isterseniz kalao.io, tıklamanız yeterli.

IOTA

100.000$’lık bir yatırımı üç yıldan kısa sürede 300.000$’a çevirebilen bir diğer benzersiz kripto para birimi IOTA’dır (MIOTA). 2.4 milyar dolarlık piyasa değeri ile burada listelenen üç dijital para biriminin en küçük projesi.

IOTA hakkında farkedeceğiniz ilk şey, ağının – tekrar ediyorum, – blokchain tabanlı olmadığıdırBunun yerine IOTA, “Tangle” adını verdiği şeye güveniyor. Tangle, her yeni işlemin önceki iki işlemi onaylamasını gerektiren yönlendirilmiş bir döngüsel olmayan grafiktir. Zamanla işlem sayısı arttıkça, ağ daha verimli hale gelir ve işlemler arasındaki bağlantılar karışık bir ağ gibi görünmeye başlar (dolayısıyla “Tangle”).

IOTA’nın geliştiricileri, blok zincir teknolojisinden kaçınmanın kesin avantajları gördü . Örneğin, yeni bloklar önermek veya işlem gruplarını doğrulamak için geçen süre ağ verimliliğini yavaşlatır. Kripto para madenciliği de enerji yoğun ve maliyetli olabilir. Tangle ile ödemelerin nihai hedeflerine ulaşması yalnızca birkaç saniye sürer. Dahası, tüm işlemler ücretsizdir . Birkaç saniye içinde ücretsiz olarak sınır ötesi ödemeler gönderdiğinizi hayal edin.Altcoin haberleri 2022 haberimizin en popüler coini IOTA olarak seçilebilir.

Bu yıl, IOTA’yı çevreleyen büyük heyecan, sahiplerinin coinlerini stake etme yeteneğidir . Staking, Aralık 2021’de tanıtıldı ve kullanıcılar iki yeni ekosistem jetonu kazanabildi: Shimmer ve Assembly. Meclis ana ağı özellikle ilgi çekicidir. Bu yılın ilerleyen saatlerinde piyasaya çıktığında, ücretsiz akıllı sözleşmeye dayalı işlemler sunacak. Akıllı sözleşmeler, iki taraf arasındaki bir sözleşmenin müzakeresini doğrulamaya, kolaylaştırmaya ve uygulamaya destek olan protokoldür.

Algorand

Giderek kalabalıklaşan bir alanda rekabet avantajı ve farklılaşma sağlayan üçüncü benzersiz kripto para birimi Algorand’dır (ALGO). Algorand’ın 2024 yılına kadar 100.000 doları 300.000 dolara çevirmek için makul bir şans veren üç yönü var.

Temel bilgilerle başlamak için Algorand’ın ağı tüm uygun kutuları kontrol eder . Aralık ayı itibariyle 1.100 TPS’den fazlasını işleyebildi ve işlemleri dört saniyeden biraz fazla bir sürede tamamlıyordu. Bunu, sınır ötesi ödemelerin doğrulanması ve ödenmesi tam bir hafta sürebilen mevcut finansal altyapıyla karşılaştırın. Ek olarak, Algorand’ın işlem ücreti, işlem başına düşük 0.001 ALGO’dur (yaklaşık bir kuruşun onda biri kadar) – daha karmaşık akıllı sözleşmeye dayalı işlemler için bile.

İkinci olarak, Algorand geliştirme ekibinin birlikte çalışabilirlik üzerinde temel bir odak noktası vardır. Belirtildiği gibi, şu anda geliştirilmekte olan binlerce benzersiz blok zinciri tabanlı proje var. Bu projelerden bazıları, mevcut finansal altyapı ve/veya diğer blok zinciri projeleriyle uyumlu olabilecek şekilde tasarlanabilirken, çoğu olmayacaktır. Algorand, özellikle blokchain finansal uygulamaları söz konusu olduğunda, bu boşlukları kapatmanın yollarını arıyor.

Algorand için öne çıkan üçüncü faktör , güvenliğidir . Geleneksel hisse kanıtı konsensüsüyle, küçük bir madeni para sahipleri, blok zinciri tabanlı bir ağın verimliliğini bozma fırsatına sahiptir. Ancak Algorand’ın saf hisse kanıtı konsensüs mekanizmasıyla, ALGO token sahipleri blok önermek ve çeşitli teklifleri oylamak için gizlice ve rastgele seçilir. Bu, yanlış yapanların Algorand’ın ağını olumsuz etkilemesini neredeyse imkansız hale getiriyor.

Avax altcoin, IOTA atlcoin ve Algorand altcoin ile birlikte öteki altcoin yorumları, analizleri ve tahminleri için buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Altcoin Haberleri 2022 adlı HABER YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ TAŞIMAMAKTADIR, SADECE KİŞİSEL GÖRÜŞ BARINDIRMAKTADIR.

İlgili Yazılar