Coin Yorumcu

  1. Anasayfa
  2. »
  3. NFT Yorumları
  4. »
  5. 2022’de Alınabilecek 3 NFT

2022’de Alınabilecek 3 NFT

alınabilecek 3 nft

2022’de Alınabilecek 3 NFT projesi

CryptoPunks, Axie Infinity ve Bored Ape Yacht Club NFTs’in beğenileri zaten kurulmuş olsa da, başka birçok yeni proje de çıkıyor. Bahsedilen NFT projeleri Binancenft üzerinden listelenebilir.

OpenSea’de bu kadar çok NFT seçeneği varken, nereden başlayacağına karar vermek oldukça zor olabilir. İşte ilham almak için yaklaşan benzersiz NFT projelerinden bir liste. Gelin 2022’de alınabilecek 3 NFT projelerine bir göz atalım.

İlgili: NFT Nasıl Satılır ? İşin Ehlinden öğrenmek için haberimize linke tıklayarak haberimize göz atabilirsiniz. 

2022’de Piyasaya Tarih verilen yeni NFT Projeleri

VeeFriends

VeeFriends bir NFT projesinde, aynı zamanda bir bilet. Toplamda 10.255 VeeFriends ile her NFT, günlük VeeCon etkinliğine bir bilettir. Buna sadece VeeFriends sahipleri katılabilir. İlk VeeCon, 5 Mayıs 2022’den önce Kuzey Amerika’da bir yerde gerçekleşecek.

 

 

VeeCon, dünyadaki ilk NFT biletli konferans arasında yer alacak ve topluluk üyelerinin fikirleri keşfetmek ve paylaşmak, arkadaş edinmek ve diğer topluluk faydalarını birlikte keşfetmek için bir araya gelebileceği bir yerdir.

Ancak, bu avantajlar web sitesine göre 4 Mayıs 2024’te sona erecek ve daha standart sanat NFT’lerinize dönüşecektir. İşte Alınabilecek 3 NFT:

Meta Triads

Meta Triads, özel NFT’leri başlatarak Metaverse, AR ve fiziksel dünyayı birleştirerek dijital dünyanın Üçlemesini merkezileştirir.

 

Meta Triads, “gerçek hayattaki yardımcı programları” hayata geçirmek ve aynı zamanda kullanıcıların proje hissedarlığı yoluyla pasif gelir elde etmelerine yardımcı olmak için söylenen 10.000 benzersiz ERC721 coin koleksiyonudur.

NFT projeleri 3.333 İnsan, 3.333 Melez ve 3.333 İnsansıdan oluşuyor, ayrıca herhangi bir kategoriye ait olmayan çok özel bir Triad ve sonunda açıklanacak.

Proje, “moda ve hazır giyim markalarının gerçek hayattaki koleksiyon AR ve Metaverse’i oluşturabileceği” bir pazar geliştiriyor.

Meta Triads NFT sahipleri ayrıca pazarın hisselerini elinde tutma ve yerel token $TRIA verim kazanma yeteneği de dahil olmak üzere ek avantajlar elde edecektir.

Projenin 07 Mart 2022’de yayınlanması planlanıyor.

Guild of Guardians

Geleneksel anlamda bir NFT projesi olmayan Guild of Guardians, 2022’de gelecek en iyi NFT oyunları listemize koyduğumuz, kazanılması gereken bir oyundur.

Bu yılın sonlarında yapılması beklenen alfa ve beta testleri ile ‘GameFi’ hayranları Guild of Guardians’ın lansmanına ön kayıt yaptırabilir. Zaten oldukça popüler görünüyor. 150.000’den fazla kayıt yaptırdı.

 

Nouns

İsimler projesi, bir topluluğun gelecekte yararlanabileceği kimlik, topluluk, yönetişim ve hazineyi entegre etmeyi amaçlayan sevimli, türünün tek örneği bir NFT projesidir.

 

 

Proje, sonsuza kadar günde bir NFT basacak. İsimler ayrıca, bu NFT’lerin satışı yoluyla elde edilen gelirleri toplamaktan sorumlu olan DAO’ya sahip olacaktır. Ana hazine, projenin gidişatına nihai olarak karar veren İsim sahipleri tarafından yönetilir.

 

Alınabilecek 3 NFT adlı haber kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır. Sadece kişisel görüş barındırmaktadır. Yatırım, araştırılarak yapılır.